MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7107092
nr 710 7092
Skrivbyrå
Sengustaviansk, intarsia, längd: 117, djup: 54, höjd: 107
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 19:43:12
2.200 kr
2.200 kr